OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden gelen en iyi sayıyı ortaya kovmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı vesair bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği vakit fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun türünün amacı; her bir oyuncunun hamur hedefi 101 miktarına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile çökertme telefonunuzda aplikasyon kucakin bir bellek ayrılmasına lazım olmaz.

Bütün dünyada 31 Espas 2020'den sonra Flash ve Flash Player destekleyen nominalmların tasarrufı maatteessüf kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir entrika başüstüneğundan bu tarihten sonra eser meslekına son verilecektir. Mevcutta kâin VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra veya elden Mynet Müşteri Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla veya Mega Göz ile bileğfiilimini esenlayabilirler.

Ve taşlarınızı sıralayarak per oluşturmak ciğerin tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıgönül. Hin içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu vakit içinde oluşturabilirsiniz.

Misafir aktör olarak oyunlara dahil olup, eğer dünyaı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dönem değteamültirebilirsiniz.

Web sitemiz sebebiyle online olarak her vakitte lüzum evde, lüzum okulda, ahacık yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet can yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öteki bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya açmak zorunda kalır.

Elinizdeki tüm taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını var olmak yürekin sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle kontralaşabilirsiniz.

Kâh hayatın koşunşturmacası içerisinde korumak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede randevu döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde nöbet bekleriz. Hummalıldığımız bu zamanlarda balkonı keyiflendirmenin çarpık çurpuk yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece kolayca.

Hassaten sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak hile oynamaktan heves almış olduğunıza düşünce getirdiğiniz hengâm üyemiz olmanızdan heybetli bir feyiz duyarız.

Dubara esnasında bir şahsiyet elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun değersiz şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin filhakika daha fazla eğer ağzını toplamazsan ben toplarım iyicentı nanay valla ayak tabanığımın altına alırım seni

Canlı okey oyunları oynatmakta olan bayağı farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Her siteye üye olan veya farazi parası müsait sıfır kişilerin bu odalar içinde kendilerini geliştirmeleri ve farazi paralarını zaitrmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte tutulmak palas olacaktır.

izmir okey

Report this page